Kulübümüz, Küçükçekmece Sinopspor’dan Doğancan Aynacı ile 1,5 yıllık anlaşma sağlamıştır. Doğancan Aynacı, Antalya kampında takımımızla birlikte çalışmalara başlamıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.
Hoş geldin Halil Can Ayan
Kulübümüz, Ankara Keçiörengücü’nden Halil Can Ayan ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlamıştır. Halil Can Ayan, Antalya kampında takımımızla birlikte çalışmalara başlamıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.
Hoş geldin Habib Biçer
Kulübümüz, Bodrumspor’dan Habib Biçer ile 1,5 yıllık anlaşma sağlamıştır. Habib Biçer, Antalya kampında takımımızla birlikte çalışmalara başlamıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.
Alanya Kestelspor Hazırlıkları
Ligin ilk yarısında evimizdeki son maçımız olan Alanya Kestelspor maçı hazırlıklarımıza takımımız sıkı bir tempoyla hazırlanıyor. Karşıyaka’da antrenmanlarını sürdüren takımımız ilk devrenin iki maçını da galibiyetle kapatarak devre arasında iyi bir kamp dönemi geçirip ligin ikinci yarısında hedefe ulaşmak istiyor.
Muş’tan 3 Puanla Dönüyoruz
Bu hafta ligde 2. sırada yer alan Muşspor’a konuk olduk. Karayolu ile gittiğimiz Muş’tan 3 puanı 3 golle alarak yükselişimizi sürdürdük. Maçın başlama düdüğüyle birlikte üzerimizde baskı kurmaya çalışan Muşspor’a çok fazla pozisyon vermeyerek daha maçın başlarında 5. dakikada Önder Akdağ’ın attığı golle üstünlük sağladık. Golden sonra Muşspor pozisyon bulmak için baskı kursa da ilk...
Şampiyonluk İnancımızı Sürdürüyoruz
Evimizde gerçekleşen mücadelede Balıkesirspor’u 4-0 mağlup ederek yükselişimizi sürdürüyoruz. Karşılaşmanın başından sonuna kadar sahadaki üstünlüğümüzü koruduk. 19. dakikada Önder Akdağ’ın fileleri havalandırmasıyla 1-0 öne geçtik. Oyunun hakimiyetini elimizde tutarak 35. dakikada Şükrü Kaan Kılıçaslan’ın attığı golle farkı ikiye çıkardık. Maçın ilk yarısında Kadir Taşoğlu’nun gördüğü kırmızı kart dezavantaj yaratsa da sahadaki takımımız skoru korumasını bildi...
Balıkesirspor Maç Kadrosu Belirlendi
Cumartesi akşamı saat 18.00’de Yeni Ordu Stadında oynayacağımız maç için takımımız yarın ter idmanından sonra maç öncesi otelde kampa girecek. Balıkesirspor ile oynayacağımız maçın takım kadrosu ise şöyle; 1: ATA ÖZTÜRK 2: BATUHAN BERKAY FINDIK 3: CİHAN ŞENTÜRK 4: CEVATCAN EKİNCİ 5: EFEKAN ŞENSOY 6: FURKAN MIZRAK 7: FATİH MANKIR 8: GÖKAY ESER 9: GÜNEY...
Türkiye Kupası’nda Rakibimiz Ümraniyespor
Trendyol Süper Lig’den 10, Trendyol 1. Lig’den 11, TFF 2. Lig’den 10, TFF 3. Lig’den 12 ve 2. eleme turu müsabakalarında tur atlayan 25 takım olmak üzere toplam 68 takımın mücadele edeceği Türkiye Kupası’nın bu turunda karşılaşmalar 31 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında oynanacak. 3. Turda kulübümüzün de dahil olduğu eşleşmelerde rakibimiz Ümraniyespor oldu. Karşılaşma için...
+3 Puan Bizim
Şükrü Kaan Kılıçaslan'ın attığı 2 gol ile skoru 3-0'a getirerek taraftarlarımıza galibiyeti armağan etti.
Plevne Maçı Hazırlıklarımıza Başladık
Takımımız, bu pazar akşamı Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü’nü ağırlayacak. Takımımızın bu önemli mücadeleye hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Evimizdeki maçı kazanarak galibiyet serisi başlatacağız. Bu önemli müsabakada taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. 🏟️ Maç Tarihi ve Saati: 8 Ekim 2023 Pazar 19.00 🏟️ Stadyum: Yeni Ordu Stadyumu 🎟️ Bilet Bilgileri: Doğu 10 TL, Kapalı VIP...