Ordu’daki hazırlıklarımızı tamamlayıp yeni sezon öncesi kamp için Afyon’a gidiyoruz. Takımımızda hocamızın belirleyeceği yerlere yapılacak yeni transferler ve birlik beraberliğin daha da güçlenmesi adına Afyon’da gerçekleştireceğimiz kampta 4 kulüple de hazırlık maçı yapacağız.
Afyon kampı sonrasında yeni sezon hazırlıklarımızı kalan sürede Ordu’da tamamlayıp taraftarlarımızın karşısında güçlü bir kadroyla çıkarak, 2. Lig hedefimizden sapmayacağız.